Facebook

• Aktivity a zážitky pre celú rodinu

Ak patríte k hosťom, ktorí si radi vychutnávajú nielen aktívny či pasívny oddych, ale radi vyhľadávajú nové zážitky, v ponuke nájdete príležitosti nielen pre spríjemnenie pobytu ale tiež aktivity, ktoré vám zdvihnú adrenalín.

Svoj pobyt si môžete spríjemniť gazdovaním na Ranči Čajka v Kežmarku, alebo si môžete vyskúšate svoje schopnosti a kondíciu na lezeckej stene alebo v lanovom parku Spider park v Tatranskej Kotline. Pre všetkých, ktorí majú záujem o prehliadku prírody Vysokých Tatier z vtáčej perspektívy sú pripravené vyhliadkové lety z letiska Poprad.

Top turistickou atrakciou v Peninách je splav na tradičných drevených pltiach kaňonom rieky Dunajec. Z prístaviska pltí Majere do Lesnice (v dĺžke 11 km) a z prístaviska Červený kláštor do Lesnice (v dĺžke 9 km) zažijete nevšednú plavbu. Pre návrat po plavbe plťou môžete použiť bicykel. Trasy sú dobre značené a požičovní bicyklov nájdete niekoľko. Záverom už len dodávame, že Červený Kláštor sa nachádza približne 52 km od Mountain resort.

V čarovnej krajine, Tricklandii, plnej optických ilúzií na vás čaká 24 atrakcí. Obyvatelia Tricklandie – Trickoni vás prevedú galériou za pomoci slovenských rozprávok a legiend.

Poľské mestečko Zakopane ponúka naozaj jedinečnú atmosféru a ak nám po výlete poviete, že sa Vám odtiaľ nechcelo odísť, uveríme Vám. Okrem skutočnosti, že centrum si zachováva svoju typickú drevenú architektúru a tradície, poskytované služby dosahujú vysoký štandard. Zakopané je od Mountain resort vzdialené 34 km.