Facebook
Najvýhodnejšia rezervácia je priamo cez našu webovú stránku
Špeciálna ponuka

Winter & Summer resort
Baby – friendly penzión

V srdci malebnej dediny Ždiar, v tichej skrytej lokalite,  nájdete ideálne miesto pre Vašu dovolenku. Elegantne zariadené izby, kvalitný matrac pre zdravý spánok, čajový set a rýchlovarná konvica, uteráky a sprchový gél na každej izbe. Spokojnosť a pôžitok z ubytovania v Belianskych Tatrách. Design reštaurácia ponúka bufetovú polpenziu a obedy. Vonkajšie ihrisko pre najmenších, vnútorný detský kútik a letná terasa. Penzión je obľúbený vďaka priateľskej atmosfére a výbornej kuchyni. Pokrmy pripravujeme podľa tradičných slovenských receptov. V zimných mesiacoch hostia určite ocenia vnútornú jacuzzi a fínsku saunu, ktorú môžu privátne využiť.

Báječná poloha penziónu je bonusom pri výbere výletov v Belianskych Tatrách. Neďaleko nájdete požičovňu bicyklov, detských sedačiek a prílb. Otvorený nový cyklistický chodník smer Ždiar – Tatranská Kotlina (Chata Plesnivec, Belianska jaskyňa, Spide park, predaj OVČIEHO SYRA) s pokračovaním cyklotrasy ďalej do mesta Spišská Belá.


Autobusová zastávka sa nachádza cca 50 metrov od penziónu. Odporúčame výlet pravidelnou linkou do Poľska (Zakopané, Nowy Targ).
Počas letných prázdnin premáva vláčik Maguráčik. Skvelý tip pre každého, kto chce spoznať príjemnou formou okolie tejto rázovitej goralskej dediny.


Milovníkov zimnej lyžovačky poteší blízkosť lyžiarskych stredísk, ktoré sa v lete menia na turistické ciele: Ski Bachledka (1,3 km), Ski Strednica (3 km), Ski Strachan (1,3 km), Monkova dolina (5 km).


Dovolenka v Belianskych Tatrách je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch.