Facebook

• Aktivity a zážitky pre celú rodinu

Vyskúšajte si „gazdovanie“ na Ranči Čajka v Kežmarku, alebo vezmite bicykle a novým cyklochodníkom sa dostanete do Tatranskej Kotliny. Overte svoju zručnosť na lezeckej stene alebo v lanovom parku Spider park . Pre všetkých, ktorí majú záujem o prehliadku prírody Vysokých Tatier z vtáčej perspektívy sú pripravené vyhliadkové lety z letiska Poprad.

Top turistickou atrakciou v Peninách je splav na tradičných drevených pltiach kaňonom rieky Dunajec. Z prístaviska pltí Majere do Lesnice (v dĺžke 11 km) a z prístaviska Červený Kláštor do Lesnice (v dĺžke 9 km) zažijete nevšednú plavbu. Pre návrat po plavbe plťou môžete použiť bicykel. Trasy sú dobre značené a požičovní bicyklov nájdete niekoľko. Záverom už len dodávame, že Červený Kláštor sa nachádza približne 52 km od Mountain resort.

V čarovnej krajine, Tricklandii STARÝ SMOKOVEC  plnej optických ilúzií na vás čaká 24 atrakcí. Obyvatelia Tricklandie – Trickoni vás prevedú galériou, kde sa môžete aj odfotiť.

Otvorená denne od 09:00 – 18:00 hod., za akéhokoľvek počasia 🙂
GALÉRIA DOBRÁ HRAČKA – Tatranská Lomnica

Poľské mestečko Zakopane ponúka naozaj jedinečnú atmosféru a ak nám po výlete poviete, že sa Vám odtiaľ nechcelo odísť, uveríme Vám. Okrem skutočnosti, že centrum si zachováva svoju typickú drevenú architektúru a tradície, poskytované služby dosahujú vysoký štandard. Zakopané je od Mountain resort vzdialené 34 km.

Nestville park HNIEZDNE
Celodenný výlet pre celú rodinku za tradíciami liehovarníctva a históriou 1. slovenská whiskey. Taberna s chutnými a čerstvými špecialitami, steak, hamburger. Čokoládovňa a veľké exteriérové ihrisko.
Jazdecký areál s možnosťou vyskúšať si jazdu na koňoch.