Facebook

• Excursions and experiences for the whole family

Vyskúšajte si “gazdovanie” na Ranči Čajka v Kežmarku, alebo si požičajte bicykle a zamierte cyklistickým chodníkom do Tatranskej Kotliny. Deti si môžu preveriť svoje pohybové schopnosti na lezeckej stene alebo v lanovom parku Spider park v Tatranskej Kotline. Pre všetkých, ktorí majú záujem o prehliadku prírody Vysokých Tatier z vtáčej perspektívy sú pripravené vyhliadkové lety z letiska Poprad.

Najkrajší výlet ZAMAGURIA a PIENIN v Červenom kláštore
Splav na tradičných drevených pltiach po rieke Dunajec. 1,5 hodinová plavba z prístaviska pltí Majere do Lesnice (v dĺžke 11 km) a z prístaviska Červený Kláštor do Lesnice (v dĺžke 9 km).
Nezabudnuteľný zážitok, ktorý zavŕšite chutným obedom na chate PIENINY (slovenské špeciality, goralská hudba, prírodný exteriér, požičovňa bicyklov, parkovisko)
Auto môžete nechať zaparkované v Červenom Kláštore. Z Chaty Pieniny sa dopravíte späť pravidelnou autobusovou linkou, ktorá odchádza od chaty Pieniny alebo si zapožičiate bicykle a vyskúšate si veselú jazdu Zamagurím.

V čarovnej krajine, Tricklandii, plnej optických ilúzií na vás čaká 24 atrakcí. Obyvatelia Tricklandie – Trickoni vás prevedú galériou, kde si môžete vytvoriť zaujímavé fotografie.
Tatranská Lomnica GALÉRIA DOBRÁ HRAČKA otvorená denne od 09:00 – 18:00 hod.
https://www.dobrahracka.sk/

Poľské mestečko Zakopane ponúka naozaj jedinečnú atmosféru a ak nám po výlete poviete, že sa Vám odtiaľ nechcelo odísť, uveríme Vám. Okrem skutočnosti, že centrum si zachováva svoju typickú drevenú architektúru a tradície, poskytované služby dosahujú vysoký štandard. Zakopané je od Mountain resort vzdialené 34 km.

Nestville park Hniezdne
Celodenný výlet pre celú rodinku za tradíciami liehovarníctva a históriou 1. slovenská whiskey. Taberna s chutnými a čerstvými špecialitami, steak, hamburger. Čokoládovňa a veľké exteriérové ihrisko.
Jazdecký areál s možnosťou vyskúšať si jazdu na koňoch.