Facebook

Ubytovanie

Chaty Mountain resort sú luxusne zariadené pre náročných klientov, ktorí oceňujú kvalitu, súkromie a príjemné prostredie. Tieto dvojpodlažné chaty s rozlohou 195 m²  sú vhodné pre 4 dospelé osoby a 4 deti. Každá chata má k dispozícii dve parkovacie miesto priamo pri chate. Pre tých, ktorí nemôžu ostať bez kontaktu so svetom je
k dispozícii WiFi pripojenie.  Optimálnu teplotu podlahového vykurovania si hostia regulujú sami pomocou izbového termostatu.

Check-in/check-out

Registrácia medzi 15:00 – 19:00 hod.; Odhlásenie do 10:00 hod

Prízemie

Prízemie pozostáva zo zádveria s bezpečnostným systémom Paradox, kuchyne, jedálne, dennej zóny, kúpeľne a lyžiarne-skladu na drevo.

Kuchyňa s jedálňou

V chate sa nachádza kuchynka kde je možné si pripraviť jednoduchšie jedlá.

Vybavenie: americká chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, vstavaná rúra, mikrovlná rúra, varná konvica, kávovar Tonino Lamborghini (kávové kapsuly v predaji na recepcii), umývačka riadu + tablety do umývačky, kuchynský riad nevyhnutný na kuchynský servis, jedálenský set pre 8 osôb.

Pre tých, ktorí si chcú počas svojej dovolenky vychutnať skvelé jedlo bez varenia, odporúčame doobjednať polpenziu v penzióne Mountain resort River.

jedalen  5 kuchyna1

Denná zóna: 

Vznikla spojením kuchyne, jedálenskej časti a obývačky do jedného celku – poskytuje tak veľmi spoločenský priestor,
v ktorom sa nik necíti izolovane. Romantickú atmosféru Vám zabezpečí pohodlné posedenie pri krbe.

Vybavenie: rohová sedacia súprava s taburetkami, LCD televízor s uhlopriečkou 150 cm a 24 TV programmi, mramorová podlaha, koberec s vysokým vlasom, konferečný stolík, krb

29 9 15

Kúpelňa na prízemí:

Vybavenie: mramorový obklad, umývadlo, sprchovací kút, uteráky, osušky, tekuté mydlo, toaleta

kupelna1 kupelna

Podkrovie

V podkroví nájdete dve samostatné priestranné spálne, každá spálňa má aj vlastnú kúpeľňu.

Vybavenie:  2 x manželská posteľ (s rozmermi 200 x 155 x 29 cm),  antialergické vankúše a periny s damaškovými obliečkami, LCD televízor s uhlopriečkou 100 cm a 24 TV programmi, komoda, nočný stolík, koberec.

izba1 35

Kúpelňa na poschodí
Vybavenie: mramorový obklad, umývadlo, sprchovací kút, uteráky, osušky, tekuté mydlo, toaleta

kupelna2 kupelna3

Terasa

Milovníci al-fresco stolovania si prídu na svoje na 25 m² drevenej terase prístupnej z dennej zóny. K dispozícii  máte terasový nábytok pre 4 osoby a lehátko. Na terase sa taktiež nachádza vonkajšia vírivá vaňa pre 6 osôb.

rsz_1wsr-sunset-79 rsz_wsr-102

Wellness

Hlavnou dominantou chát Mountain resort je samostatná fínska sauna a otvorená jacuzzi, z ktorej budete môcť ďalekohľadom pozorovať tatranskú hviezdnu oblohu a vychutnať si tak skutočné osvieženie a výhľad na štíty Belianských Tatier.

Fínska sauna:

sauna1 sauna

Poznámka: Každý hosť má k dispozícií čistú plachtu.

Vírivka v exteriéri:

virivka1 virivka

Poznámka: Vírivka na terase chaty je hosťom k dispozícií od 15. 6. 2018. do 30.09.2018

Pôdorys

mrz_chata_1npmrz_chata_2np